* Chepk@ * *AссисТАС*
your slogan
Воскресенье, 28.02.2021, 12:40


Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Каталог статей Регистрация Вход
Меню сайта

Категорії розділу
Мои статьи [3]

Главная » Статьи » Мои статьи

АссисТАС

17 квітня 2001 року в Києві відбулася знаменна подія, що визначила шляхи подальшого розвитку страхування в Україні – була зареєстрована компанія «Ассістас», генеральний партнер страхової компанії «ТАС». Наступні вісім років компанія стрімко росла й розвивалася. На сьогоднішній день половину всіх обсягів страхових платежів СК «ТАС» виконують фінансові консультанти компанії «АссісТАС», що працює тільки на території України.

З 6300 співробітників компанії біля 4000 – це команда це команда Наталії Загоруйко. Кожного місяця до них приєднуються 150-200 нових фінансових консультантів. Їх приваблюють переваги компанії «АссісТАС»:

  • Найкращий маркетинг-план серед всіх представників ринку убезпечення життя.
  • Першочергове значення приділяється мотивації активних співпрацівників, і визнання кожного.
  • Великі кошти, які вкладаються в мотивацію активних співпрацівників, і визнання кожного.
  • Життя в «АссісТАС» цікаве,насичене подіями. Бізнес перспективний, легальний, красивий, що надає великі можливості.

За прогнозами на найближчі 20 років, однією із найпрестижніших і високооплачуваних професійна Україні буде фінансовий консультант. Опанувати її можна, будучи співробітником компанії «АссісТАС».

Будемо раді всім, хто хоче реалізувати свій творчий потенціал!

ГИМН «АССИСТАС»

Порой невозможно уйти от вопросов,
Все в жизни так сложно и кажется просто,
И вместо охраны, агентов, юристов,
Приходит команда с названьем «АссисТАС»!

Решается ряд социальных вопросов
У нас позитивно, активно и просто.
Финансовый рост и карьерный так быстро
Возможен лишь вместе с командой «АссисТАС»!

Припев:

Наша служба – дело чести!
Только дружно, только вместе
К светлым целям, с сердцем чистым –
Потому что мы «АссисТАС»,
Потому что мы «АссисТАС»!
«АссисТАС»…

Наш ценный ресурс – это наша команда,
Успешность сотрудников – наша награда.
Защита финансов, устойчивый бизнес –
Вот лозунг команды с названьем «АссисТАС»!

Мы время свое не растратим напрасно,
У нас каждый день – это маленький праздник.
Учеба и отдых проходят искристо –
Зовут все семьею команду «АссисТАС»!

Припев:

Наша служба – дело чести!
Только дружно, только вместе
К светлым целям, с сердцем чистым –
Потому что мы «АссисТАС»,
Потому что мы «АссисТАС»!
«АссисТАС»...

Керівництво

Сулінчак Інга ОлександрівнаСулінчак Інга Олександрівна

Генеральний директор компанії «АссісТАС»,
голова комісії з питань страхування
і фінансових послуг УНК МТП.

«У страховий бізнес мене привів, на жаль, нещасний випадок, що відбувся здуже близькою мені людиною – вона пішла з життя не зі своєї волі. Я стала, по суті, основним годувальником у родиній переді мною постало питання: а якщо, не дай Боже... І я придбала страховий поліс для себе. Купуючи програму, я вже знала про існування MLM, у мене були знайомі, яким я могла запропонувати страхування. Авирішальну роль у прийнятті остаточного й безповоротного рішення зіграли слова однієї особи: «У тебе однаково нічого не вийде».

Людина – створення суспільне. Одинаки являють собою дуже рідкісні винятки і ще рідше отримують визнання і досягають висот у житті. Який сенс у досягненні успіху, якщо ні з ким розділити своє щастя? Можна працювати з іншими, можна ігнорувати їх, можна працювати проти них, але найбільші успіхи в житті приходять дотих, хто працює в гармонії з іншими. Бути частиною щасливої команди – одне із самих прекрасних відчуттів у житті! Але для того, щоб його відчути, необхідно із групи людей створити цю саму КОМАНДУ! Пардон! Обмовилася! З посередніх людей ви команду ніколи не створите. Команду можна створити тільки з лідерів! А для того, щоб залучити й утримати лідерів, ви самі повинні таким стати. Тут спрацьовує домінуючий принцип людських комунікацій: «Подібне притягує подібне». Тому, як би сумно не було, знову прийдеться починати із себе! Ставши керівником, ви стаєте вчителем і наставником. Навчання – це мистецтво й не всі здатні з однаковим рівнем віртуозності його опанувати. Щоб добре вчити, необхідно полюбити як сам цей процес, так і самих учнів. Якщо ви нетерплячі й не витримуєте чужих помилок, вам буде нелегко із цим упоратися.

Навчання в MLM, по великому рахунку, нічим принципово не відрізняється від основних канонів навчання дорослих людей – одного із найактуальніших і непростих завдань сучасності. Глобальне завдання – досягти максимального ККД вкладених ресурсів (часових, енергетичних і т. д.) в одиницю часу. Таким чином, необхідний системний підхід, що дозволить нашим дорослим підопічним за рік-півтора (не більше!) пройти первинне професійне становлення. А системний підхід може бути розроблений тільки успішними професіоналами й тільки з їхньої подачі буде ефективно сприйнятий!»Гуревич В’ячеслав МарковичГуревич В’ячеслав Маркович

Радник Правління СК «ТАС»,
Директор-Координатор 12 рівня «АссісТАС»

«Природа жорстоко обділила людину засобами захисту – немає в неї ні пазурів, ні бивнів, про зуби взагалі краще не згадувати. Але людина придумала страхування, і саме тим показала природі «довгий ніс», що називається соціальним захистом. Страхування – один з вищих проявів нашої соціальності, нашої здатності до взаємодопомоги, взаємопідтримки.

Накопичувальне страхування життя – один із найзручніших і надійніших засобів довгострокового інвестування. Він дуже популярний у розвинених країнах світу, а зараз починає бурхливо розвиватися й у нас. Страхування життя входить до числа найважливіших видів у системі особистого страхування й займає в ній специфічне місце. У ньому поєднується процес забезпечення страхового захисту і нагромадження коштів громадян. Однією із принципових особливостей накопичувального страхування життя є довгостроковий характер (до 40 років і довічно). На Заході саме довгострокове накопичувальне страхування життя є коштами акумулювання стратегічних нагромаджень громадян. Роблячи протягом певного періоду невеликі страхові платежі, клієнт в остаточному підсумку виявляється власником великої суми. Можливість нагромадження полягає в тому, що страхова компанія вкладає кошти своїх клієнтів у різні фінансові інструменти, і в такий спосіб гроші «наростають». Можливість страхування полягає в тому, що протягом усього строку клієнт страхує себе від усіляких ризиків. Наприклад, можна застрахувати своє життя на випадок смерті, а також на випадок втрати працездатності внаслідок нещасного випадку або гострого захворювання».

ООО «АссисТАС»
Категория: Мои статьи | Добавил: Chepka (04.03.2011)
Просмотров: 1260 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Друзья сайта
ассисТАСЧленство Партнер. Лидер мирового перестрахование Всемирная консалтинговая организация с страхование жизни Лига страховых организаций Украины

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Chepka 2021
Создать бесплатный сайт с uCoz